GRB - NIELEGALE NA LEGALE feat. DJ DANEK

Teledysk dla zielonogórskiego rapera GRB pt. Nielegale na legale. Całość nagrana w konwencji street video. Dynamiczna praca kamery na przemian z ujęciami slow motion budującymi tępo.

GRB - Biznes (prod. GRB) [OFFICIAL VIDEO]

Teledysk do utworu zielonogórskiego rapera GRB pod tytułem Biznes. Całość teledysku nagrana w nocy. Na początku można zobaczyć ciekawe stylistycznie ujęcia nagrane na długim czasie naświetlania co daje efekt dużego rozmycia i nadaje od razu nastrój pasujący do utworu. Niektóre ujęcia zostały nagrane w lesie jedynie przy oświetleniu lamp samochodowych co daje bardzo surowy efekt. Zastosowano również wiele ujęć slow motion by rozciągnąć w czasie szybkie ruchy i wydarzenia.

Jarosław Jaros - BALLADA O DZIKIM ZACHODZIE (Wojciech Młynarski cover)

Teledysk do utworu pt. Ballada o dzikim zachodzie wykonania Jarosława Jarosa. Teledysk zrealizowany w formie reportażu telewizyjnego. Do teledysku zostały stworzone belki, czołówka wiadomości, jak również studio telewizyjne nagrane na greenscreenie.

Ostatni Samotnik: [Oficjalny Teledysk Trailer]

TAM - Everyday, Teledysk wykonany we współpracy z zespołem TAM, jako jeden z materiałów promocyjnych filmu "Ostatni Samotnik". Teledysk przepleciony jest ujęciami z filmu, które zostały mocno wystylizowane w postprodukcji. W większości ujęć teledysku zostało przeprowadzone wycięcie tła, zastąpienie i wkomponowanie w jego miejsce autorskich nagrań z Prypeci.

Jarosław Jaros & JazBrothers - LIST DO JANA P.

Teledysk do utworu pt. LIST DO JANA P. wykonania Jarosława Jarosa. Wykorzystano system stabilizacji kamery oraz wykonany stylizowany Color Grading.

TELEDYSK Zielone Gówno

Teledysk do utworu zielonogórskiego rapera GRB pod tytułem Zielone Gówno, nagrywany był w kilku lokacjach w Zielonej Górze. By uzyskać specyficzny senny, halucynogenny klimat stosowaliśmy mocne monochromatyczne oświetlenie, ujęcia w slow motion oraz dym wypełniający kadry. Cały efekt wzmocniliśmy też w postprodukcji, dynamizując wiele ujęć zbliżeniami, mocnym rozmyciem, wzmocnieniem kolorów czy ruchem oraz dodatkiem light leak'ów. Większość ujęć w teledysku jest wąska, ponieważ nadaje to dynamizmu oraz powoduję, że całość wydarzeń wydaję się odrealniona, poza czasem.
ul. Kapitańska 11
65-548 Zielona Góra
+48 533 282 607
xbestcinema0@gmail.com

Wszelkie prawa zastrzeżone XBestCinema © 2013 - 2021