StrongFirst SFG 1 2017 INTRO [Official]

Logo 3D wykonane dla StrongFirst Polska, stworzone na podstawie loga graficznego.

Postapokaliptycznie przez świat Logo [Official]

Logo 3D wykonane nad podstawie loga graficznego dla kanału YouTube - Postapokaliptycznie Przez Świat.

LOGO IRON POLE Dance [Official]

Czołówka 2D wykonane dla Iron Pole Dance Polska. Stworzone w niebieskich pastelowych, łagodnych odcieniach. Błyszczące cząsteczki i światła bardzo dobrze oddają nastrój reszty materiału.

Chernobyl Exclusion Zone OFFICIAL

Animowanie intro, stworzone z autorskich nagrań z Czarnobylskiej strefy zamkniętej.

Karate Kyokushin - Logo 2019

Logo do filmiku promocyjnego stworzone dla Zielonogórskiego klubu karate. Logo 3D z animowanymi częściami, stworzone na podstawie loga graficznego.

LOGO V-Log Amadeusz Kocan [Official]

Intro stworzone na własny kanał vlogowy. Podstawą jest nagrany na dużych zbliżeniach na obracającym się stoliku klasyczny aparat Lubitel 166B. Całość wzbogacona light leak'ami.

LOGO Dariusz Waluś [Official]

Logo 3D wykonane dla Dariusza Walusia, trenera Krav Maga i instruktora kettlebell.

ZESTAW OCALAŁEGO [Ostatni Samotnik]

Intro przedstawiające nasz własny produkt, zestaw ocalałego. W materiale połączono stylizowane nagrania z kuźni z stworzonymi komputerowo w 3D modelami planet i obłoków gwiezdnych.

LOGO 2D Spicy Pole Dance

Intro 2D wykonane dla Iron Pole Dance Polska, intro miało być delikatne, eleganckie i lekkie, czyli takie jak właśnie jest pole dance. Nawiązując do koloru skóry, wybrano ciepłą, beżową kolorystykę. Ponadto użyto jaskrawych odcieni i struktury brokatu w celu przedstawienia specyfiki makijażu scenicznego co nadaje całości przyjemny vibe.

LOGO 3D CKB Zielona Góra

Logo miało nawiązywać do kuźni i metaforycznego wykuwania siły, stąd iskry, dym, ciężkie metalowe logo, które powoli podlatuję w kierunku kamery. Wąskie ujęcia i zamaszyste ruchy kamery pokazują rozmiar oraz masywność emblematu. Czerwień i pomarańcz akcentują żar i ciepło, które towarzyszą budowaniu siły.
ul. Kapitańska 11
65-548 Zielona Góra
+48 533 282 607
xbestcinema0@gmail.com

Wszelkie prawa zastrzeżone XBestCinema © 2013 - 2021